Для багатьох нині робота у віддаленому режимі – вимушений новий досвід, який приносить чимало незручностей. У першу чергу через те, що ми не вміємо ще усвідомлено розподіляти час, який ми перебуваємо в домашніх стінах на час роботи і на особистий час. Однак,  від того, як ми спрацюємо залежить ефективність діяльності команди в цілому.

Варто дотримуватися деяких правил роботи з дому:

  • Ваш телефон має завжди залишатися на зв’язку. Необхідно брати слухавку і в неробочий час – у вашого керівника може бути важливе повідомлення, адже ситуація постійно змінюється.

  • Використовуйте відео- та телефонний зв’язок для комунікації з колегами. Уся робота над ключовими проєктами має тривати так само, як це було до карантину.

  • Незважаючи на те, що ви знаходитеся не в офісі, ви, як і раніше, маєте оформлювати лікарняний у разі хвороби. Якщо ви відчули перші симптоми захворювання,  негайно зверніться до сімейного лікаря і до страхової компанії, якщо ви застраховані.

  • Детально сплануйте 60% робочого часу – пропишіть задачі на день, визначте пріоритет кожної з них. Більш складні та об’ємні завдання виконуйте в першій половині дня. 40% робочого часу заплануйте на непередбачувані задачі, термінові дзвінки чи конф-коли.

  • Якщо у вас виникла термінова задача, яку можна виконати за 3-5 хвилин, краще зробіть її відразу.

Декілька рекомендацій, які допоможуть налаштуватися на роботу вдома:

  • Дотримуйтеся того ж режиму дня, що і в звичайні робочі дні. Прокидайтеся у той самий час, що і при поїздці в офіс. Мозок любить ритуали, а постійний час підйому – це ритуал. Обов’язково виділіть годину для обідньої перерви.

  • Облаштуйте робоче місце. Попередьте рідних, що, якщо ви на цьому місці, вас краще не турбувати. Спочатку буде непросто обом сторонам. Особливо, якщо ви маєте маленьких дітей на карантині. Але поступово все увійде в норму.

  • Змініть халат чи піжаму на робочий одяг. Це також допоможе налаштуватися на роботу.

  • Слідкуйте за температурою. Якщо буде занадто жарко в кімнаті, ви станете сонливим. Занадто прохолодна кімната також відволікає від роботи. Підтримуйте температуру приблизно 25 градусів за Цельсієм – це ідеальний показник для максимальної продуктивності.


Читайте також:
Кіновірус

До оголошення карантину ні у кого не виникало питання як провести вихідні. Однак без можливості вийти за межі дому і провести вільний час з друзями, відвідати кінотеатри, кав’ярні чи просто прогулятися з сім’єю – час пролітає в порожню і може виникнути відчуття приреченості і постійності такого стану. Не варто відчаюватися, а варто так само разом зі своїми домочадцями знайти цікаву можливість спільного проведення часу, яка принесе не менше емоцій і розвитку, аніж реальні подорожі.

Пропонуємо перелік посилань, де ви зможете відкрити для себе нові сторони он-лайн розвитку особистості.

Освітня платформа Coursera до 31 липня відкрила партнерським університетам доступ до 3800 онлайн курсів. Також на платформі можна знайти масу курсів з різноманітних тем від всесвітньо відомих навчальних закладів.

Посилання: www.coursera.org

Освітня платформа Prometheus пропонує курси від українських та світових навчальних закладів, у тому числі – безкоштовні. З 18 березня платформа запустила курс «Коронавірусна інфекція: факти проти паніки».

Посилання: prometheus.org.ua

TEDxKyiv розмістив виступи спікерів з попередніх подій на своєму сайті.

Посилання: tedxkyiv.com

Андрій Федорів відкрив безкоштовний доступ до свого відомого курсу «Папа бренда». Його можна переглянути на Youtube.

Посилання: https://bitly.su/77wCbidl

Алла Клименко, тренер зі щастя, проводить Happy Week.

Посилання: always.upgrade-yourself.com.ua/happy-week

Спортивні додатки Down Dog стали безкоштовними до 1 квітня. Тут є йога, інтенсивні інтервальні тренування, 7-хвилинні тренування та інші корисності.

Посилання: www.downdogapp.com

Відвідайте музей, про який давно мріяли

Лурв підготував для онлайн відвідувачів короткі відео з історією головних залів і експонатів паризького музею.

Посилання: louvre.fr/media-en-ligne

Музей Гуггенхайма у Нью-Йорку можна «відвідати» також онлайн. Близько 1700 творів, які були представлені в музеї як в основній експозиції, так і на тимчасових виставках, можна переглянути, сидячи вдома.

Посилання: bitly.su/wkhCJ

Ермітаж пропонує 5-годинний фільм-екскурсію музеєм.

Посилання: bitly.su/CsqO4k

Британський музей має масштабну онлайн колекцію – понад 3,5 мільйони експонатів. Також музей проводить онлайн екскурсії та транслює їх на своєму YouTube каналі.

Посилання: www.britishmuseum.org

Музей Прадо в Мадриді пропонує онлайн колекцію з 11 тисяч витворів мистецтва.

Посилання: www.museodelprado.es

Нью-Йоркський музей сучасного мистецтва MoMA запрошує переглянути свою онлайн колекцію, що має понад 84 тисячі експонатів.

Посилання: www.moma.org

Послухайте оперу

Віденська опера однією з перших відкрила безкоштовний доступ до відео трансляцій своїх вистав.

Посилання: www.staatsoperlive.com

Метрополітен-опера обіцяє стрімити записи своїх вистав «Кармен Бізе», «Богема» Пуччіні, «Травіата» Верді та багатьох інших. Трансляції починаються о 19:30 за американським часом та залишаються доступними на домашній сторінці metopera.org протягом 20 годин.

Посилання: https://bitly.su/zsF9ZP

Баварська опера пропонує безкоштовну передплату на своїй стрімінговій платформі для нових користувачів на 30 днів. Тут можна переглянути архівні вистави, а також три прем’єри. У тому числі – одну з найбільш очікуваних вистав сезону «7 смертей Марії Каллас» Марини Абрамович.

Посилання: staatsoper.de

Берлінська філармонія дарує безкоштовну передплату до 31 березня. При реєстрації потрібно ввести код BERLINPHIL. Тут можна не тільки послухати класичну музику у виконанні світових зірок, але й подивитися на один з найбільш вражальних концертних залів у всьому світі.

Посилання: digitalconcerthall.com

Відвідайте театр

Львівський Театр імені Леся Курбаса викладає відеозаписи своїх вистав у вільний доступ на своєму YouTube каналі.

Посилання: https://bitly.su/31gk

Національна оперета України розпочала онлайн трансляцію своїх вистав на платформі YouTube.

Посилання: www.youtube.com/user/KievOperetta/featured

Залишайтеся вдома, дотримуйтеся правил загальнодержавного карантину працюйте та розвивайтеся.

 

 

Поділитися