Кабінетом Міністрів України вирішено ввести обмеження на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб.

Також заплановано введення карантину в навчальних закладах строком на три тижні.

Водночас з’являється тенденція до випровадження у відпустки працівників. Хтось і сам, застерігаючись, обмежує спілкування та перебування в людних місцях.

Для тих, хто реально «йде на дно», осідає в завалі подушок і чекає сонечка:)  під час оголошеного карантину з приводу КОРОНА вірусу !

Цей час можна провести й так – переглядаючи фільми.

Пропонуємо низку кінофільмів, частину з яких передивилися.

Дещо сподобалося, дещо – ні. Однак остаточно вибір за вами.

Топ-7 фільмів, заснованих на реальних подіях, в які складно повірити

«ЛЕГЕНДА Г’Ю ГЛАССА» – У фільмі описуються події із життя реального персонажа – колоніста Г’ю Гласса. В оригіналі фільм називається “The Revenant”. Таким терміном в англомовному світі називають людей, що пережили клінічну смерть і повернулися з того світу.

«У ПОЛОНІ СТИХІЇ» – Жанр: пригоди, мелодрама, трилер. Рік: 2018. Країна: СШАТамі Олдхем і Річард Шарп зустрілися на Таїті і одразу закохалися одне в одного. Волелюбні та романтичні, вони вирішують пристати на пропозицію одного бізнесмена самотужки доставити за сотні миль елітну яхту з Таїті в Сан-Дієго. Це мала бути романтична поїздка удвох через океан, однак пара не врахувала однієї обставини – насувається ураган 4 категорії…

«В ЦЕНТРІ УВАГИ» – Команда журналістів бостонської газети методично і скрупульозно намагаються докопатися до фактів сексуального насильства в середині церкви. Результати цього розслідування шокували громадянське суспільство США і зруйнували ілюзію непогрішності служителів католицької церкви.

«ГРА В ІМІТАЦІЮ» – Фільм “Гра в імітацію” – картина, заснована на реальних подіях, головний герой якої – британський математик, логік, криптоаналітик та батько сучасної інформатики Алан Тюрінг, який був ключовою фігурою в розшифруванні нацистського коду Енігми, що допомогло Антигітлерівській коаліції перемогти у Другій світовій війні, а пізніше зазнав кримінального переслідування за свою гомосексуальність.

«247 ЗА ФАРЕНГЕЙТОМ» – Четверо друзів – Дженна, Рене, Майкл та Ян вирушають у будинок на березі озера, щоб відпочити та весело провести вихідні. Після вечері вони вирішують попаритися в сауні, яка перетворилася у справжнісінький жах.

«МОНСТР» – Фільм «Монстр» – це розповідь про жінку-маніяка. Водночас – це важка життєва історія про жіночій біль, безвихідь, розгубленість та самотність.

«ДРЕЙФ» – Компанія шкільних друзів вирушає в подорож яхтою, аби відсвяткувати 30-ліття одного з них. У розпалі святкувань компанія напивається і в пориві веселощів стрибає у море покупатися за бортом яхти.

Топ-10 фільмів з бізнес-акцентом

«ДЖОБС» – Фільм про мрійника, одинака та бунтаря, засновника компанії Apple – Стіва Джобса.

«ДЯКУЮ ВАМ ЗА ПАЛІННЯ» – Ця провокаційна комедія розповідає про лоббіста інституту з досліджень тютюну Ніка Тейлора. Його завдання – просувати продукт в маси та популяризувати тютюнопаління навіть на телебаченні та у школах.

«БОЙЛЕРНА» – Головна думка фільму – за все доводиться платити.

«КОРПОРАЦІЯ» – Документальний фільм «Корпорація» розкриває секрети, за допомогою яких великі корпорації маніпулюють свідомістю клієнтів.

«ЛЮДИНА, ЯКА ЗМІНИЛА ВСЕ» – Художній фільм-драма розкриває історію спортивного менеджера, якому необхідно виконати важке завдання – створити конкурентоспроможну і сильну бейсбольну команду при нульових ресурсах.

«ПІРАТИ КРЕМНІЄВОЇ ДОЛИНИ» – Історія створення та протистояння двох гігантів комп’ютерної індустрії – Microsoft та Apple.

«АТЛАНТ РОЗПРАВИВ ПЛЕЧІ» – Кіноверсія відомого однойменного роману Айн Ренд. У картині розповідають про те, як бізнес може протистояти жорстокому світові влади та політики.

«СОЦІАЛЬНА МЕРЕЖА» – Фільм заснований на реальних подіях, які відбувалися в житті студента Гарварду Марка Цукерберга. Це історія про створення соцмережі Facebook, засновники якої стали наймолодшими мільярдерами в США.

«ДАЛЛАСЬКИЙ КЛУБ ПОКУПЦІВ» – Фільм вважають екранізованою енциклопедією з продажів, тому стрічка буде цікава для усіх, хто має відношення до комерції.

«МЕЖА РИЗИКУ» – Гостросюжетний драматичний трилер розповідає про події, які відбувалися на початку світової економічної кризи 2008-го року.

І на останок актуальний фільм про вірус

“ЗАРАЗА” – Центр з контролю захворювань США і міжнародна організація лікарів намагаються не допустити поширення смертельно небезпечного вірусу.

 

Гарного перегляду і доброго здоров’я.

 

Поділитися