Автор: Качан Наталія, експерт «Держслужба ФОРУМ – FORUM Civil Service»

Відповідно до наказу Нацдержслужби від 05.08.2016 № 156 особова картка заповнюється на осіб, які бажають взяти участь у конкурсі на зайняття вакантних посад державної служби та державних службовців, які переводяться з одного державного органу до іншого.

Особова картка переможця конкурсу , якого вже призначено на посаду, в такому разі дозаповнюється працівником служби управління персоналом і підшивається до його особової справи чи переможець конкурсу, якого вже призначено на посаду заповняє нову особову картку для особової справи?

Пакет документів, що подається кандидатом на посаду державної служби вже є початковим для створення особової справи державного службовця.

Читайте також:

Пакети документів кандидатів на посади державної служби, які подавали їх для проходження конкурсу, але не визначені переможцями, зберігаються в архіві державної установи у строки, визначені відповідно до Наказу Міюста «Про затвердження Переліку типових документів, що створюються під час діяльності державних органів та органів місцевого самоврядування, інших установ, підприємств та організацій, із зазначенням строків зберігання документів»:

https://zakon5.rada.gov.ua/laws/show/z0571-12

Пакети документів кандидатів на посади державної служби, які подавали їх для проходження конкурсу і визнані переможцями дооформлюється працівниками служби управління персоналу. Особові справи осіб, що призначені на посади державної служби ведуться в подальшому у відповідності до «Порядку ведення та зберігання особових справ державних службовців»:

https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z0567-16#n13

У разі призначення особи на посаду державної служби в державний орган, в якому вона працювала раніше на посаді державної служби, рекомендується використовувати сформовану раніше особову справу, до якої долучається оновлена особова картка державного службовця (тобто та, яка була використана у пакеті документів для проходження конкурсу), що й ведеться далі.

Матеріал підготовлений за фінансової підтримки Посольства Королівства Нідерланди, в рамках програми МАТРА. Зміст цієї публікації є виключно відповідальністю Фундації DEJURE і в жодному разі не відображає позицію Королівства Нідерланди.

This publication has been made within the frameworks of the Matra Programme (Embassy of the Kingdom of the Netherlands)

Поділитися