Чи може на конкурс в одну установу один кандидат подати документи про участь у конкурсі на декілька посад в одній категорії?
Чи потрібно на кожну посаду подавати пакет документів, чи достатньо заяв і один пакет документів?

Порядком проведення конкурсу на зайняття посад державної служби, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України  від 25 березня 2016 р. № 246  (в редакції постанови  Кабінету  Міністрів України  від 18 серпня 2017 р. № 648), встановлено можливість подання документів особисто, поштою або через Єдиний портал вакансій державної служби (п.19).

Надані претендентом документи (вказані у п. 19 Порядку), є об’єктом дослідження на окремому етапі конкурсної процедури (п.6), і щодо них встановлено спеціальний порядок зберігання (п.22).

Конкурс оголошується і проводиться по кожній посаді окремо, а тому надавати документи слід до кожного конкурсу, заяву про участь у якому подає претендент.

Матеріал підготовлений експертами Фундації DEJURE за фінансової підтримки Посольства Королівства Нідерланди, в рамках програми МАТРА.

Зміст цієї публікації є виключно відповідальністю Фундації DEJURE і в жодному разі не відображає позицію Королівства Нідерланди.